Nová televízna show Jama Levova - TV MARKÍZA

 

Organizátor

Pražská kaviareň z.s.

Česká republika Česká republika (350 000 krajanov)

Miesto realizácie

Online

Česká republika Česká republika (350 000 krajanov)

Dátum realizácie

od 7.3.2023 do 31.3.2023

Oblasť

Informácie

 

Popis udalosti/akcie/projektu:

Televízia Markíza v súčasnosti pripravuje novú výnimočnú show, ktorú môžete zo zahraničia poznať pod názvom Dragons´ Den alebo Shark Tank - u nás Jama Levova.

Ukážky z formátu sú voľne dostupné na Youtube.

Päť bohatých investorov, ktorí sa vypracovali od piky, hľadajú nápady a existujúce firmy, do ktorých sa oplatí investovať nemalé čiastky výmenou za podiel vo firme. Okrem financií ponúkajú aj svoje odborné rady a sprostredkovanie cenných kontaktov. Show, aká tu ešte nebola, odprezentuje príbehy talentovaných, zručných a vynaliezavých Slovákov a Sloveniek, ktorí sa neboja zariskovať.

V našej show nehľadáme hviezdnu rotu, nehľadáme projekty, ktoré sú už teraz odsúdené na zánik – práve naopak. Tento feel good formát si zakladá na vysokej kvalite castingu. Záleží nám na čo najväčšom počte investícií, preto hľadáme nápady a projekty, ktoré našich neúprosných investorov presvedčia, že za to stoja. Okrem možnosti získať financie od našich investorov, dostanú firmy jedinečný mediálny priestor v najsledovanejšej televízii Markíza na Slovensku, budú viditeľní v hlavnom vysielacom čase a tak môžu osloviť nových klientov a získať množstvo kontaktov priamo z brandže.

V našom hľadaní nás veľmi zaujímajú aj príbehy podnikavých Slovákov a Sloveniek, ktorí fungujú práve v zahraničí. Keďže práve vaša organizácia s nimi pracuje, chceli by sme vás poprosiť, aby ste našu castingovú výzvu šírili smerom do vašej komunity.

Na prihlásenie do našej show stačí vyplniť jednoduchý dotazník: talent.markiza.sk/jamalevova

 

Viac informácií:

https://talent.markiza.sk/jamalevova

Symbol

Aktuálne prebiehajúce krajanské aktivity a projekty v krajine Česká republika z oblasti Občianska angažovanosť

Copyright © 2021 - 2023. Všetky práva vyhradené.

Záujem o pravidelný krajanský newsletter zasielajte na probstandrej@gmail.com